Poznaj nasze historie

Cześć. Dzięki, że wpadłeś/wpadłaś na naszą stronę. Jesteśmy zwykłymi ludźmi takimi jak Ty. Uczymy się, studiujemy, pracujemy. Łączy nas jedno: najważniejszą osobą w naszym życiu jest Pan Jezus Chrystus.

Zerknij na ten 3-minutowy film:

I ten:

Pan Jezus chce prowadzić i chronić również Twoje życie. Sam przecież powiedział w Piśmie Świętym:

Czyż nie sprzedaje się dwóch wróbli za drobną monetę? A jednak żaden z nich nie spadnie na ziemię wbrew woli waszego Ojca. Jeśli zaś chodzi o was, to nawet wasze włosy na głowie są wszystkie policzone. Nie bójcie się więc! Wy jesteście warci więcej niż wiele wróbli. (Ewangelia według Mateusza 10,29-31)

Nie trać czasu i zacznij Go poznawać. Zacznij dzielić z Jezusem życie już od dzisiaj. On powiedział:

„Stoję pod drzwiami i pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wejdę i zjem z nim kolację.” (Apokalipsa św. Jana 3,20)

Jesteśmy chrześcijanami ewangelicznymi. To znaczy, że szczególne miejsce w naszym życiu zajmuje Biblia, czyli Pismo Święte. Jeśli nigdy go nie przeczytałeś, masz czego żałować. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby nadrobić zaległości.

Jeśli chcesz, co tydzień możesz otrzymywać za darmo i bez zobowiązań e-mail z krótkim fragmentem Biblii. Będzie to trwało przez około 10 tygodni. Dzięki temu dowiesz się więcej o Bogu i o tym, jak nawiązać z Nim kontakt.

Wpisz swój adres e-mail:

Twój e-mail NIE zostanie udostępniony nikomu innemu i NIE będzie wykorzystany do wysyłania Ci reklam. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować przesyłając w mailu zwrotnym coś w rodzaju "Rezygnuję" lub "Nie przysyłajcie mi tego więcej". Twój e-mail będzie administrowany przez Fundację "Hosanna" - ewangeliczną instytucję edukacyjną, której celem statutowym jest zachęcanie ludzi do regularnego czytania Pisma Świętego.