Baner nagłówkowy portalu

Hosanna! Błogosławiony, który przychodzi w imieniu Pańskim, król Izraela! (Jana 12:13)

Dyskusyjny Klub Biblijny

Szkoła Biblijna "Hosanna" to fundacja prowadzona przez chrześcijan ewangelicznych, która daje wam możliwość regularnego poznawania Pisma Świętego przede wszystkim przez internet. Rozmawiamy jednak o życiu i wierze również stacjonarnie w ramach prowadzonych przez nas Dyskusyjnych Klubów Biblijnych.

Uczestniczyć w Dyskusyjnym Klubie Biblijnym może każdy, bez względu na wiek, wyznanie i światopogląd. Przynależność do kościoła protestanckiego nie jest wymagana ani oczekiwana. Uczestnictwo jest dobrowolne, bezpłatne i bez zobowiązań. W chwili obecnej Dyskusyjne Kluby Biblijne działają w następujących lokalizacjach:

Sosnowiec, woj. śląskie
Każda 1 środa miesiąca, godz. 18.30
tel. (+48) 530 066 317

Zawiercie, woj. śląskie
Każda 4 środa miesiąca, godz. 18.30
tel. (+48) 530 066 317

Łazy, woj. śląskie
zwykle jeden raz w miesiącu
tel. (+48) 530 066 317

Poradnictwo duchowe

Życie jest nieprzewidywalne i czasami może nas zaskoczyć. Mogą to być wielkie nieszczęścia, ale czasami jest to po prostu nagromadzenie wielu drobnych przeciwności, które powodują "zmęczenie materiału". Swój niepokój i zmęczenie możesz dusić w sobie, ale możesz też podzielić się nim z kimś, kto ma czas, aby Cię wysłuchać.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej posługi wysłuchania, możesz to zrobić na dwa sposoby:

Przez internet: pytania@j1213.org
Osobiście: w jednym z naszych klubów.

Wysłuchujemy ludzi bez względu na wiek, światopogląd, wykształcenie i wyznanie.

Nie pobieramy opłat ani datków "co łaska". Możliwość udzielenia drugiemu człowiekowi choć niewielkiego wsparcia uważam za zaszczyt i przywilej.