Baner nagłówkowy portalu

Hosanna! Błogosławiony, który przychodzi w imieniu Pańskim, król Izraela! (Jana 12:13)

Wspieraj finansowo dobrą sprawę

Szkoła Biblijna "Hosanna" to fundacja powołana przez chrześcijan ewangelicznych.

Dzięki drobnym wpłatom od ludzi takich jak Ty zachęcamy do regularnego czytania Pisma Świętego tysiące Polaków. Prowadzimy bezpłatne kursy biblijne przez internet, organizujemy stacjonarne kluby dyskusyjne, rozdajemy za darmo Biblię oraz literaturę Biblijną.

Pamiętaj, że nasza Fundacja nie zatrudnia pracowników, a zarząd i wolontariusze Fundacji nie czerpią materialnych korzyści w związku ze swoją służbą. Wszystkie przekazane nam darowizny są przeznaczane na zakup Pisma Świętego (1 egzemplarz to koszt około 30 zł), druk literatury o tematyce biblijnej, wynajem sal dla klubów dyskusyjnych oraz koszty administracyjne (znaczki pocztowe, koperty, prowadzenie konta bankowego, przelewy bankowe).

Utrzymujemy się wyłącznie z darowizn Fundatora oraz drobnych wpłat od ludzi takich jak Ty. Nie ubiegamy się o dotacje państwowe i nie prowadzimy działalności gospodarczej.

Jeśli chcesz, możesz wspierać naszą działalność, wpłacając dowolną kwotę na konto:

Fundacja Szkoła Biblijna Hosanna
Nr konta: 90 1950 0001 2006 0098 8676 0003
Tytułem: Darowizna na cele statutowe

===============================================

Oprócz tego możesz wesprzeć finansowo nas osobiście, abyśmy nie musieli pokrywać wszystkich kosztów (np. kosztów dojazdu) z własnej kieszeni. Możesz to zrobić kupując dowolną książkę w naszej księgarni internetowej:

http://www.j1213.org/wydawnictwo/

Sprzedawane w tej księgarni książki i tak są dostępne za darmo dla osób, które biorą udział w naszych kursach biblijnych. Są również dostępne w bibliotekach kościelnych oraz publicznych. Jednak jeśli zdecydujesz się na ich zakup, pomożesz finansowo ludziom, którzy ograniczają swoją aktywność zawodową, aby prowadzić Szkołę Biblijną "Hosanna".