Baner nagłówkowy portalu

Hosanna! Błogosławiony, który przychodzi w imieniu Pańskim, król Izraela! (Jana 12:13)

Krzyż i sztylet Jezus naszym przeznaczeniem

- zamów za darmo książkę, która zmieniła życie tysięcy ludzi!

Wybrane fragmenty książki:

"Podczas tego spotkania wstrząsnęło mną uświadomienie sobie, że w naszych czasach nawet ludzie wykształceni żyją, nie wiedząc w gruncie rzeczy, po co właściwie są na tym świecie."

"Jezus powiedział: Oto stoję u drzwi i kołaczę. Jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego...
Dziś Pan Jezus to samo mówi do nas: Spójrz, stoję przed drzwiami twego życia. Otwórz mi. Chcę nadać sens twojemu życiu."

"A Bóg? Dlaczego Bóg milczy?"

"Nigdy nie zapomnę, co powiedział mi mój ojciec na łożu śmierci. Umierał mając 53 lata i były to jedne z jego ostatnich słów."

Wypełnij poniższy formularz i zamów książkę zupełnie bezpłatnie. Nie poniesiesz nawet kosztów wysyłki. Zamówienie nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań! Po prostu podaj swój adres, a my w ciągu kilku dni nadamy przesyłkę pocztą:

Twój e-mail:
Imię i nazwisko:
Ulica i numer:
Kod pocztowy i miejscowość:

Wysyłając zamówienie zgadzasz się na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych przez Fundację Szkoła Biblijna "Hosanna" - ewangeliczną instytucję, której celem jest rozpowszechnianie Pisma Świętego. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nadania przesyłki. Oznacza to, że nie zostaną nikomu udostępnione i nie będą wykorzystywane do innych celów, np. marketingowych.